O nas

Witamy Cię serdecznie!

Kochani, na początek chcielibyśmy się przedstawić. Jesteśmy parą młodych, ambitnych ludzi, którzy z zamiłowania do szycia postanowili stworzyć nawlekane.pl. Możecie zadać pytanie - Dlaczego? Po co następny sklep internetowy z materiałami i pasmanterią? Otóż już tłumaczymy... To nie tylko sklep internetowy... Interesujemy się rynkiem nie od dziś i wiemy jakiej jakości jest asortyment w niektórych sklepach oraz jak to bywa z całą obsługą klienta. Jako, że bardzo lubimy ludzi i chętnie pomagamy w różnych akcjach, stwierdziliśmy, że możemy połączyć naszą potrzebę idealnego sklepu z tym co nas uszczęśliwia, czyli pomaganie drugiemu człowiekowi.

Słuchajcie, nawlekane.pl to miejsce, gdzie każdy produkt będzie przemyślany oraz sprawdzony w najlepszy sposób pod kątem jakości. Naszą misją i celem jest to, byście byli jak najbardziej usatysfakcjonowani i szczęśliwi z każdej rzeczy, którą otrzymacie. 

nawlekane.pl to miejsce, gdzie będziecie mogli poczuć się jak w domu. Na naszej grupie każdy będzie mógł podzielić się swoim cennym doświadczeniem, zapytać o konkretny problem, podpytać o dany asortyment czy pochwalić się swoim nowym dziełem.

nawlekane.pl to miejsce, gdzie znajdziecie mnóstwo materiałów szkoleniowych i pomocniczych. Zaczynając od wszycia prostego zamka, po wykonanie sukienki. nawlekane.pl to miejsce, gdzie znajdziecie dużo filmów i zdjęć zza kulis. Zobaczycie jak wygląda nasza praca, co dla Was ciągle przygotowujemy i jak rozwiązujemy różne problemy. 

nawlekane.pl to miejsce, gdzie dostaniecie od nas 100% pomocy, wsparcia. Jesteśmy dla Was 24h/dobę. Piszcie, dzwońcie - chcemy być dla Was najlepszymi przyjaciółmi. Jeżeli macie jakikolwiek problem lub chcecie nam za coś podziękować - śmiało!

nawlekane.pl to miejsce, gdzie Wy, w głównej mierze, będziecie decydować o tym, jaki asortyment będzie się u nas znajdował. Zapraszamy do pisania, dzielenia się spostrzeżeniami. Będziemy na bieżąco pytać się o Wasze rady. Jesteście najważniejsi. 

Na końcu, nawlekane.pl to stowarzyszenie świetnych ludzi, lubiących sobie pomagać, kochających szyć, lubiących wymieniać się swoim doświadczeniem i chwalić się co nowego stworzyli. zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. 

Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem email info@nawlekane.pl lub telefonicznie pod numerem 530760890.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
nawlekane.pl

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl